Miniatyrbyrå senbarock

Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock
Miniatyrbyrå senbarock

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1700-tal, senbarock, beslag i mässing, höjd ca 25, 34x22 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Ett lås saknas, smärre ytskador

682696

2019-10-26