Nils Eric Justelius tennljusstakar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS ERIC JUSTELIUS (mästare i Eksjö 1820-1866), ljusstakar, ett par, tenn, godronnerad ljuspipa, på kulfötter, höjd 36,5 cm

Slitage, lagningar

682697

2019-09-28