Stol 1960-tal
2019-09-28
682700
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOL, 1960-tal, teak, troligen Danmark, sitthöjd ca 44 cm
Tyg med slitage, bruksslitage