Miniatyrsnedklaffsekretär senbarock

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MINIATYRSNEDKLAFFSBYRÅ, 1700-tal, senbarock, bemålad, förgyllda detaljer, beslag i metall, höjd ca 20, 22x13 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ytskador, färgslitage

682714

2019-10-26