Roy Lichtenstein

Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ROY LICHTENSTEIN (1923-1997), "Mirror Series: Mirror #5", litografi och serigrafi i färger, 1972, signerad, daterad och numrerad rf Lichtenstein -80, 43/80, ca 102x74 cm

Ej examinerad ur ram

682715

2019-10-08