Miniatyrbyrå senempire

Miniatyrbyrå senempire
Miniatyrbyrå senempire
Miniatyrbyrå senempire
Miniatyrbyrå senempire
Miniatyrbyrå senempire
Miniatyrbyrå senempire
Miniatyrbyrå senempire
Miniatyrbyrå senempire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1800-talets mitt, senempire, fanérad i mahogny, svärtade kolonner, knoppar i ben, höjd ca 22, 27x15 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

682716

2019-10-26