Certina damarmbandsur

Certina damarmbandsur
Certina damarmbandsur
Certina damarmbandsur
Certina damarmbandsur
Certina damarmbandsur
Certina damarmbandsur
Certina damarmbandsur
Certina damarmbandsur

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CERTINA, damur, 14 k guld (boett), 1950-tal, manuell, plexiglas, länk i 18 k (ej original), diameter 21 mm, vikt ca 24,5 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage

682730

2019-10-05