Nils Forsberg pro patria

Nils Forsberg pro patria
Nils Forsberg pro patria
Nils Forsberg pro patria
Nils Forsberg pro patria
Nils Forsberg pro patria
Nils Forsberg pro patria

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS FORSBERG (1842-1934): "Pro patria"
Signerad och daterad Nils Forsberg 1909. litografi, 32 x 37 cm

682732

2019-11-17