Lars Hansen oljemålning

Lars Hansen oljemålning
Lars Hansen oljemålning
Lars Hansen oljemålning
Lars Hansen oljemålning

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS HANSEN, olja på duk, signerad och daterad 1843, porträtt, 35x28,5 cm

Ytslitag, retuscher, viss krackelyr

682735

2019-10-05