Vitrinskåp
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fanérat med mahogny, tvådelat, överdel med 4 dörrar i vitrin med fasettslipat glas och spröjs, invändigt med glashyllor samt spegelglas och belysning, underdel med lådor vid sarg samt skåpdörrar, indändigt med hyllplan, höjd ca 230, 154x45 cm
Bruksslitage
682741
2019-10-01