Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fanérat med mahogny, tvådelat, överdel med 4 dörrar i vitrin med fasettslipat glas och spröjs, invändigt med glashyllor samt spegelglas och belysning, underdel med lådor vid sarg samt skåpdörrar, indändigt med hyllplan, höjd ca 230, 154x45 cm

Bruksslitage

682741

2019-10-01