Skulptyr skuret trä

Skulptyr skuret trä
Skulptyr skuret trä
Skulptyr skuret trä
Skulptyr skuret trä
Skulptyr skuret trä
Skulptyr skuret trä
Skulptyr skuret trä
Skulptyr skuret trä
Skulptyr skuret trä
Skulptyr skuret trä

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, omkring 1900, sannolikt Tyskland, skuret trä, form av tomte med krus, delbar (med gångjärn) höjd ca 36 cm
PROVENIENS: Stopalo

Avslag (luva), smärre ytskador, sockel m spricka

682758

2019-10-26