Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, silver, GAB, Stockholm 1951, diameter ca 36 cm, vikt ca 620g
Repor, bucklor
682760
2019-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här