Silverfat GAB

Silverfat GAB
Silverfat GAB
Silverfat GAB
Silverfat GAB
Silverfat GAB
Silverfat GAB
Silverfat GAB
Silverfat GAB

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, silver, GAB, Stockholm 1951, diameter ca 36 cm, vikt ca 620g

Repor, bucklor

682760

2019-10-04