Bordslampa Wirkkala

Bordslampa Wirkkala
Bordslampa Wirkkala
Bordslampa Wirkkala
Bordslampa Wirkkala

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAPIO WIRKKALA, bordslampa, Iittala, 1950/60-tal, ej signerad, massivt glas med underfång i blått, infångad luftbubbla i botten, höjd inkl. sockel höjd ca 43 cm

Smärre repor, smuts, ej funktionstestad, omgjord vas, SAV garanterar ej funktionen

682780

2019-10-01