Spargris Höganäs

Spargris Höganäs
Spargris Höganäs
Spargris Höganäs
Spargris Höganäs
Spargris Höganäs
Spargris Höganäs
Spargris Höganäs
Spargris Höganäs
Spargris Höganäs
Spargris Höganäs
Spargris Höganäs
Spargris Höganäs

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGANÄS, spargris, omkring 1900, lergods, i form av gris, undertill märkt Höganäs, höjd ca 21, längd 34 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lagat bakben, smärre ytskador

682787

2019-10-26