Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CIGARRSNOPPARE, 1900-talets första hälft, vitmetall resp mässing, i form av hund resp maskintelegraf, längd ca 13,5 resp höjd 17 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre slitage
682790
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här