Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BETJÄNTKLOCKA, omkring 1900, förgylld brons, stensockel, liggande kvinnofigur, höjd ca 5, 16x8 cm
PROVENIENS: Stopalo
Sockel med skador
682794
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här