Serveringsbricka nysilver

Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

SERVERINGSBRICKA, 1900-tal, nysilver, genombruten sarg, ca 62 x 40 cm

Repor

682796

2019-10-04