Skulturhuvuden 1700-tal

Skulturhuvuden 1700-tal
Skulturhuvuden 1700-tal
Skulturhuvuden 1700-tal
Skulturhuvuden 1700-tal
Skulturhuvuden 1700-tal
Skulturhuvuden 1700-tal
Skulturhuvuden 1700-tal
Skulturhuvuden 1700-tal
Skulturhuvuden 1700-tal
Skulturhuvuden 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTURHUVUDEN, 3 st, 1700-tal, skulpterat och bemålat trä, insatta ögon, höjd ca 15-18 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, skador

682797

2019-10-26