Skulptur 1920-tal

Skulptur 1920-tal
Skulptur 1920-tal
Skulptur 1920-tal
Skulptur 1920-tal
Skulptur 1920-tal
Skulptur 1920-tal
Skulptur 1920-tal
Skulptur 1920-tal
Skulptur 1920-tal
Skulptur 1920-tal
Skulptur 1920-tal
Skulptur 1920-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1920-tal, förgylld bron, sockel i onyx, höjd ca 12,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

Attribut ej komplett

682800

2019-10-26