Arnold Hagström

Arnold Hagström
Arnold Hagström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARNOLD HAGSTRÖM (född 1958): Litografi, signerad Arnold Hagström -92 och numrerad 28/90, bladmått ca 58x45 cm

Ej examinerad ur ram, smuts bakom glaset

682809

2019-09-30