Silver 3 delar

Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BÄGARE, SALT- o PEPPARSTRÖARE, 3 dlr, silver, Sverige, 1900-talets andra hälft, driven dekor med blomformationer, bägaren delvis förgylld, totalvikt 397 g

Bägaren ngt bucklig, pepparkvarnens mekanik rostig

682810

2019-09-28