Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
OIVA TOIKKA (1931-2019), glas, Nuutajärvi, Finland, årskub, signerad och daterad Oiva Toikka 1985, numrerad 517/2000, höjd 8, 7x8 cm
682813
2019-09-30