Skulpturer efter Sommer

Skulpturer efter Sommer
Skulpturer efter Sommer
Skulpturer efter Sommer
Skulpturer efter Sommer
Skulpturer efter Sommer
Skulpturer efter Sommer
Skulpturer efter Sommer
Skulpturer efter Sommer
Skulpturer efter Sommer
Skulpturer efter Sommer
Skulpturer efter Sommer
Skulpturer efter Sommer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTURER, 2 st, varav en signerad G Sommer Napoli, föreställande Narcissus, patinerad metall, höjd ca 13-21 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre färgbortfall

682815

2019-10-26