Olle Nyman skulptur
Klubbat för:
15 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
OLLE NYMAN (1909-1999), skulptur föreställande en ko, signerad O Nyman, blandning av sten samt cement, höjd ca 40, 65x27 cm
Kuntoraportti
Lagningar, skulpturen sönder vid botten
682820
Päivämäärä:
2019-10-03