Miniatyrbyrå 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, dekor av pärlstav, höjd ca 34, 39x20 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

682822

2019-10-26