Bengt Orup litografi

Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 86/130, färglitografi, motivmått ca 31,5x38 cm

682836

2019-10-11