Bengt Orup litografi

Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 3/120, färglitografi, motivmått ca 39x54 cm

gulnad

682838

2019-10-11