Dalahästar

Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄSTAR, 3 st, Dalarna, 1900-talets första hälft, rödmålade resp vitmålade med polykrom dekor, höjd ca 15-17 cm
PROVENIENS: Stopalo

Varav en häst (röd) med lagning, smärre färgbortfall och avslag, sprickor (vit)

682841

2019-10-26