Hans Arnold blandteknik

Hans Arnold blandteknik
Hans Arnold blandteknik
Hans Arnold blandteknik
Hans Arnold blandteknik
Hans Arnold blandteknik
Hans Arnold blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS ARNOLD (1925-2010), (3) Tre origianlteckningar, signerade och daterade, varierade storlekar 32x43,5 cm, 29x29 cm, 15x14 cm

PROVENIENS:
Gåva till nuvarande ägare från konstnären

682850

2019-09-30