Walter Hickman glasservisdelar "Pippi"

Walter Hickman glasservisdelar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALTER HICKMAN, 10 dlr, delar av glasservis "Pippi", för Kosta Boda, cylinderformade glas med luftbubbla i botten, höjd ca 13,5

Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma, smuts

682853

2019-09-30