Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KANDELABRAR, ett par, omkring 1900, Louis XVI-stil, för 2 ljus vardera, marmor och mässing samt prismor, höjd ca 21 cm
1 st lös fot, slitage, naggar
682860
2019-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här