Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, låg modell med skåpdel med små lådor, handtag på sidorna i form av smide, skivan marmorerad, nyckel finns, höjd ca 89 samt 36x85 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, en list medföljer lös, renoverad och kompletterad

682862

2019-10-02