Skåp
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, låg modell med skåpdel med små lådor, handtag på sidorna i form av smide, skivan marmorerad, nyckel finns, höjd ca 89 samt 36x85 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, en list medföljer lös, renoverad och kompletterad
682862
2019-10-02