Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, 1700-tal, gustavianskt, fanér i björk, höjd ca 75 samt 53x38 cm, nyckel saknas

Mässingavsluten på benen saknas, torrsprickor, nagg, bruks och åldersrelaterat slitage

682865

2019-10-02