Industriskåp
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
INDUSTRISKÅP, 1930/40-tal, Lindqvist, Motala, 60 fack, bemålad järnplåt, höjd ca 112 cm, ca 34x29 cm. Nycklar finns.
Kuntoraportti
Slitage. Färgbortfall. Smärre anlupet
682889
Päivämäärä:
2019-10-01