Industriskåp

Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp
Industriskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

INDUSTRISKÅP, 1930/40-tal, Lindqvist, Motala, 60 fack, bemålad järnplåt, höjd ca 112 cm, ca 34x29 cm. Nycklar finns.

Kuntoraportti

Slitage. Färgbortfall. Smärre anlupet

682889

Päivämäärä:

2019-10-01