Gunnar Wallin fotografi
Valmis
2019-09-30
682890
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
GUNNAR WALLIN (född 1936): "Rulltrappan", silvergelatinfotgrafisignerad och numrerad på bakstycket Gunnar Wallin 4/20, digital print, 39x29 cm