Gunnar Haller akrylmålning

Gunnar Haller akrylmålning
Gunnar Haller akrylmålning
Gunnar Haller akrylmålning
Gunnar Haller akrylmålning
Gunnar Haller akrylmålning
Gunnar Haller akrylmålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNNAR HALLER (född 1954): "Back From Rio nr. I", signerad samt signerad och daterad tergo, 1995, akryl på pannå, bildstorlek ca 49x33 cm

Ej examinerad ur ramen

682905

2019-09-30