Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIKA LANG (född 1961): Vintersport på is, signerad Marika Lang, 216/250, färglitografi, ca 39x52 cm
Ej examinerad ur ramen
682911
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här