Marika Lang litografi

Marika Lang litografi
Marika Lang litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIKA LANG (född 1961): Vintersport på is, signerad Marika Lang, 216/250, färglitografi, ca 39x52 cm

Ej examinerad ur ramen

682911

2019-09-30