Tomas Mandel oljemålning

Tomas Mandel oljemålning
Tomas Mandel oljemålning
Tomas Mandel oljemålning
Tomas Mandel oljemålning
Tomas Mandel oljemålning
Tomas Mandel oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMAS MANDEL (född 1923), motiv från Mäster Mikaels Gata, signerad T. Mandel, olja på duk, ca 52x63 cm

682919

2019-09-30