Takarmaturer 3 st

Takarmaturer 3 st
Takarmaturer 3 st
Takarmaturer 3 st
Takarmaturer 3 st
Takarmaturer 3 st
Takarmaturer 3 st

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LYKTA / TAKLAMPOR, 3 st, Klassiska Lyktor, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, fasettslipat glas, hexagonal form, höjd (stomme) 20, diameter 17-36 cm

Bruksslitage

682934

2019-09-30