Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LYKTA / TAKLAMPOR, 3 st, Klassiska Lyktor, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, fasettslipat glas, hexagonal form, höjd (stomme) 20, diameter 17-36 cm
Bruksslitage
682934
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här