Hummertallrikar Svenskt Tenn
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JOSEF FRANK, 5 st, sk hummertallrikar, Svenskt Tenn, Reijmyre, klarglas, längd ca 30 cm
Kuntoraportti
Nagg, repor
682943
Päivämäärä:
2019-09-30