Hummertallrikar Svenskt Tenn

Hummertallrikar Svenskt Tenn
Hummertallrikar Svenskt Tenn
Hummertallrikar Svenskt Tenn
Hummertallrikar Svenskt Tenn
Hummertallrikar Svenskt Tenn
Hummertallrikar Svenskt Tenn

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JOSEF FRANK, 5 st, sk hummertallrikar, Svenskt Tenn, Reijmyre, klarglas, längd ca 30 cm

Kuntoraportti

Nagg, repor

682943

Päivämäärä:

2019-09-30