Bord i barockstil

Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORD, barockstil, 1800-tal, ek, rik skuren dekor, bla ben med mansbyster damt fotkryss krönt med lejon, utdragbara skivor, höjd ca 83, 148x85, utdragsskivor vardera 64 cm

Smärre skador, lösa listdelar

682963

2019-09-30