Bertil Vallien skål

Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, skål, Boda, sent 1960-tal, dekor av spiraler och cirklar i blått överfång mot matterad fond, signerad Boda Åfors V 192:120, höjd 8,5, diameter 13 cm

682970

2019-09-30