Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
SVEN HELLSTRÖM (född 1906): "Vårdag, Yttersta Tvärgränd, Söder, signerad och daterad Sven Hellström -Maj 1957, olja på pannå, ca 27x33 cm
682981
2019-10-01