Sven Hellström oljemålning

Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

SVEN HELLSTRÖM (född 1906): "Vårdag, Yttersta Tvärgränd, Söder, signerad och daterad Sven Hellström -Maj 1957, olja på pannå, ca 27x33 cm

682981

2019-10-01