Krögarhuset stekpannor mm

Krögarhuset stekpannor mm
Krögarhuset stekpannor mm
Krögarhuset stekpannor mm
Krögarhuset stekpannor mm
Krögarhuset stekpannor mm
Krögarhuset stekpannor mm
Krögarhuset stekpannor mm
Krögarhuset stekpannor mm
Krögarhuset stekpannor mm
Krögarhuset stekpannor mm
Krögarhuset stekpannor mm
Krögarhuset stekpannor mm

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRÖGARHUSET, 13 dlr, 1900-talets andra hälft, koppar samt mässing, bestående av stekpannor, kastruller, uppläggningsfat mm

Slitage, delvis med repor

682982

2019-09-30