Harry Kampf gipsrelief

Harry Kampf gipsrelief
Harry Kampf gipsrelief
Harry Kampf gipsrelief
Harry Kampf gipsrelief
Harry Kampf gipsrelief
Harry Kampf gipsrelief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY KAMPF (1926-89): Abstrakt komposition, bemålad gipsrelief, signerad samt. daterad Harry Kampf -72, 25x31

682983

2019-09-30