4 stolar i leksandmodell

4 stolar i leksandmodell
4 stolar i leksandmodell
4 stolar i leksandmodell
4 stolar i leksandmodell
4 stolar i leksandmodell
4 stolar i leksandmodell
4 stolar i leksandmodell
4 stolar i leksandmodell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1900-talets andra hälft, 4 st, sengustaviansk stil, leksand modell, bemålade i vitt, löstagbara sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage, senare bemålade

682999

2019-09-30