Stolar i leksandmodell

Stolar i leksandmodell
Stolar i leksandmodell
Stolar i leksandmodell
Stolar i leksandmodell
Stolar i leksandmodell
Stolar i leksandmodell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, leksandmodell, 6 st, bemålade i vitt, löstagbara sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

683002

2019-09-30