Poul Cadovius soffbord
Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
POUL CADOVIUS, soffbord, Danmark 1960-tal, skiva fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra)l, brickmärkt France & Søn, höjd ca 50 ca 160 x 80 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
1 st benställning med skador, märken, repor och fläckar
683005
2019-09-30