Poul Cadovius soffbord

Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

POUL CADOVIUS, soffbord, Danmark 1960-tal, skiva fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra)l, brickmärkt France & Søn, höjd ca 50 ca 160 x 80 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

1 st benställning med skador, märken, repor och fläckar

683005

2019-09-30